Метою діяльності практичного психолога в коледжі є психологічний супровід здобувачів освіти в умовах освітнього процесу: формування відповідальної та безпечної поведінки в ситуаціях ризику, навичок здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я, готовності до самореалізації, професійного самовизначення, формування життєвої компетентності.
Завдання практичного психолога:
- дидактична адаптація здобувачів освіти першого курсу;
- проведення консультацій індивідуальних та групових;
- психокорекція.
З метою прискорення процесу адаптації здобувачів освіти (першого року навчання) створена ''Програма адаптаційного курсу для здобувачів освіти нового набору всіх спеціальностей''. В програму входять інтерактивні лекції, тренінги, анкетування, індивідуальні консультації, бесіди, при співпраці з кураторами груп обговорюються питання щодо психологічного мікроклімату в академічній групі, успішності та відвідування занять здобувачами освіти.
Інтерактивні лекції:
- "Здобути освіту - побачити більше світу"
- "Студенти ЗА простір без насильства"
- "Психологія способу життя"
- "Мистецтво бути разом"
- "Конфлікт! Бути чи не бути? Ось в чім питання..."
- "Лідер. Губернатор. Шеф."
- "Психосоматика та їжа"
- "Підготовка до сесії"
Всі лекції з презентаціями.
Тренінги:
- "Створення сприятливого соціально- психологічного клімату в студентській академічній групі"
- "Позитивне ставлення до себе. Толерантність"
-"Мрії. Цілі. Успіх"
- "Я - лідер"
- "Урок толерантності''
- ''Статеве виховання''
- "Новорічний тренінг з веселим колоритом".