Знаменним був День Прапора України у Відокремленому структурному підрозділі "Чернятинський фаховий коледж Вінницького національного аграрного університету"
23 серпня 2020 року група туристів під керівництвом Наталії Скорик відвідала маєток Графа Львова у Чернятині. Аркадій Волкотруб, екскурсовод разом із учасниками художньої самодіяльності під керівництвом Людмили Галімової, культорганізатора здійснили підняття державного прапора під а капела виконання гімну України та подарували гостям символічні прапорці на згадку про участь у заході.
![106528735_299998917709864_18012892184968](https://static.wixstatic.com/media/acba76_6ad08df8a941434d82f8d2ef8746ea89~mv2.jpg/v1/crop/x_293,y_168,w_1307,h_1025/fill/w_84,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106528735_299998917709864_18012892184968.jpg)
![106100404_299998714376551_18553717879503](https://static.wixstatic.com/media/acba76_8958fbbf6598400a8de90ce95228f4b8~mv2.jpg/v1/crop/x_90,y_9,w_1483,h_1187/fill/w_82,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106100404_299998714376551_18553717879503.jpg)
![106108107_299999007709855_63218215666183](https://static.wixstatic.com/media/acba76_b31ee52694744403839d1f8b446f4006~mv2.jpg/v1/crop/x_0,y_9,w_1339,h_1187/fill/w_74,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106108107_299999007709855_63218215666183.jpg)
Шановний абітурієнте! Приймальна комісія Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету продовжує свою роботу і запрошує на навчання.
В рамках вступної кампанії 2020 коледж пропонує освітні послуги на основі БЗСО (9 клас), ПЗСО (11 клас), ПТНЗ та ліцеїв за спеціальностями:
Облік і оподаткування;
Садово-паркове господарство;
Агроінженерія;
Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва (бджільництво);
Агрономія.
Приймальна комісія працює щоденно з 8:00 год.
Телефонуйте - 067-718-93-72!
![107010616_300271341015955_34202466838869](https://static.wixstatic.com/media/acba76_181cc8ca231449efad66bffa9a6c2407~mv2.jpg/v1/crop/x_462,y_195,w_1072,h_1101/fill/w_71,h_73,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/107010616_300271341015955_34202466838869.jpg)
![106447829_300270844349338_30806967049259](https://static.wixstatic.com/media/acba76_92991f76ba9346409a2729453accba43~mv2.jpg/v1/crop/x_45,y_4,w_1683,h_1287/fill/w_95,h_73,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106447829_300270844349338_30806967049259.jpg)
![106671220_300271151015974_15135495672324](https://static.wixstatic.com/media/acba76_f215b07dfb514be2b2e8fe1331ca8f4f~mv2.jpg/v1/crop/x_108,y_26,w_1378,h_1244/fill/w_80,h_73,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106671220_300271151015974_15135495672324.jpg)
Нещодавно у Вінницькому національному аграрному університету відбувся культурно -мистецький фестиваль « З любов`ю до батьківської землі». Цього року він проходив у он-лайн форматі. Але це не завадило розширити його масштаб. Учасники, які представляли Чернятинський коледж Вінницького національного аграрного університету отримали відзнаки фестивалю. У номінації «Театральне мистецтво» (читці) почесне ІІ місце зайняла студентка спеціальності «Облік і аудит» Вінницького НАУ Ірина Чмих. Також подяки отримали Оксана Бучко в номінації «Вокал», а в номінації « Образотворче мистецтво» (фотографія) подякували за творчість Дмитру Плаксію, абітурієнту Чернятинського коледжу ВНАУ. Хочеться щиро подякувати організаторам фестивалю за справедливе оцінювання та відзнаку усіх учасників он-лайн-конкурсу: Григорію Калетніку, президенту університету, Віктору Мазуру, ректору ВНАУ, Дарії Погребняк, директору центру культури та дозвілля ВНАУ, команді, яка технічно забезпечувала проведення заходу.
Ми всі впевнені, що культурно – мистецький фестиваль – конкурс «З любов`ю до батьківської землі» завжди буде у пошуку та підтримці обдарованої молоді України.
![106736751_300271397682616_58261342208019](https://static.wixstatic.com/media/acba76_1bf3c712a13a40518c4107d0e037e512~mv2.jpg/v1/crop/x_0,y_350,w_1296,h_1378/fill/w_75,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106736751_300271397682616_58261342208019.jpg)
![106607859_300270641016025_65496223924613](https://static.wixstatic.com/media/acba76_ed593a1c851f4ccfb6ddf4d0511c45fd~mv2.jpg/v1/crop/x_56,y_8,w_1576,h_1276/fill/w_99,h_80,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106607859_300270641016025_65496223924613.jpg)
![107044561_300271294349293_97303650579402](https://static.wixstatic.com/media/acba76_bdc9a2ead54c45cabef14937788fe895~mv2.jpg/v1/crop/x_10,y_428,w_1330,h_1595/fill/w_66,h_79,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/107044561_300271294349293_97303650579402.jpg)
![107477261_304074720635617_26195028851664](https://static.wixstatic.com/media/acba76_a07a8f265e874822b0466a6374ccb7d4~mv2.jpg/v1/crop/x_90,y_3,w_1403,h_1195/fill/w_96,h_81,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/107477261_304074720635617_26195028851664.jpg)
![107953274_304074687302287_13480572770327](https://static.wixstatic.com/media/acba76_9a439626304346ea96b8afb1fcd29b30~mv2.jpg/v1/crop/x_51,y_14,w_913,h_926/fill/w_112,h_113,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/107953274_304074687302287_13480572770327.jpg)
Одні готуються до вступу, інші - відпочивають. А наші студенти групи Т-31 спеціальності "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва" на даний час проходять виробничу технологічну практику. Закріплюють знання та здобувають нові знання в улюбленій професії.
![107697026_304074680635621_84691671542299](https://static.wixstatic.com/media/acba76_db24c5c489a6407b948d32083338a687~mv2.jpg/v1/crop/x_0,y_57,w_1200,h_1343/fill/w_101,h_113,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/107697026_304074680635621_84691671542299.jpg)
![107599025_304074773968945_18008513148483](https://static.wixstatic.com/media/acba76_2bfcb8fe294e400dab3ead54bebd3aab~mv2.jpg/v1/crop/x_80,y_0,w_1520,h_1200/fill/w_103,h_81,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/107599025_304074773968945_18008513148483.jpg)
![106914671_298617651181324_24498722704769](https://static.wixstatic.com/media/acba76_4c665c9a5a4249c1b4041bdbedff0ed7~mv2.jpg/v1/crop/x_4,y_0,w_1717,h_1197/fill/w_120,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106914671_298617651181324_24498722704769.jpg)
![106016196_298617524514670_70055418357797](https://static.wixstatic.com/media/acba76_8f5afb59ccde44e19a80616bf3b8ab20~mv2.jpg/v1/crop/x_0,y_0,w_1728,h_1251/fill/w_116,h_84,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106016196_298617524514670_70055418357797.jpg)
25-26 червня 2020 року на базі Чернятинського коледжу Вінницького НАУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми підвищення якості, безпеки виробництва та переробки продукції бджільництва». Конференція пройшла у відеорежимі на платформі Zoom.
У роботі конференції взяли участь представники Вінницького національного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Технологічно-промислового коледжу ВНАУ, Ладижинського коледжу ВНАУ, Чернятинського коледжу ВНАУ, Інституту бджільництва ім. П.І. Прокоповича, Професійно-технічного училища №14 смт. Вороновиця, Державного навчального закладу «Гадяцьке аграрне училище», Спілки бджолярів Жмеринського району, Спілки бджолярів Калинівського району, ПП «Нектар», виробничники.
З вітальним словом до учасників науково-практичної конференції виступила Гончарук Інна Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент, проректор з наукової та інноваційної діяльності Вінницького національного аграрного університету.
Перед початком роботи пленарного засідання, учасникам конференції було продемонстровано відеоролик про традиції і обряди пасічникування, що передують початку бджолярського сезону.
Робота конференції проходила у формі засідання 6 секцій:
1. Стан, перспективи розвитку та переробка продукції бджільництва
2. Відродження кормових медоносних культур при сучасному веденні сільського господарства
3. Механізація виробничих процесів у бджільництві
4. Економічна ефективність сучасних технологій виробництва продукції бджільництва
5. Перспективні технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції галузей агропромислового комплексу України
6. Практичні засади виробничих процесів на сучасній пасіці
Секційні засідання пройшли на достатньому організаційному, науково-теоретичному рівні.
Голова спілки бджолярів Жмеринського району Лісніцький А.А. подарував музею коледжу книги минулих століть по яких він опановував професію пасічника.
У період підготовки до конференції було відреставровано будиночок пасічника, який використовується для оснащення рамок вощиною, відкачування меду, переробки воскової сировини, ремонту вуликів і бджолярського інвентарю. Створено «зелений клас» для проведення практичних занять на навчальній пасіці, вимощено доріжки натуральним деревним матеріалом, оформлено робоче місце по вивченню різних конструкцій вуликів та продемонстровано виставку продуктів бджільництва. Це дасть можливість проводити дослідницьку роботу на навчальній пасіці, першим етапом якої є вивчення впливу пробіотиків на бджолину сім'ю.
Поряд з науковим напрямком на конференції обговорювалися і практичні актуальні питання ведення бджільництва: реєстрація та паспортизація пасік, робота племінних та розплідницьких господарств, профілактика отруєння бджіл пестицидами, виробництво меду і його реалізація.
Приємно відмітити, що учасниками конференції були випускники нашого коледжу: Герцак Володимир, Адамчук Леонора, Барда Олександр, Бугай Володимир, які досягли значних успіхів у галузі бджільництва.
Вся робота конференції відбувалась під керівництвом і організацією директора Чернятинського коледжу ВНАУ Кучерявого В.П. у плідній співпраці з колективом.
![106521101_298618317847924_43198546282993](https://static.wixstatic.com/media/acba76_0f654d44a5aa4c48868d6fe904f2fa86~mv2.jpg/v1/fill/w_119,h_89,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106521101_298618317847924_43198546282993.jpg)
![106099126_298618001181289_55809756869260](https://static.wixstatic.com/media/acba76_f962dd14edfc47e0b9679fa48bc5d207~mv2.jpg/v1/fill/w_120,h_90,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/106099126_298618001181289_55809756869260.jpg)
1 червня відзначається «Міжнародний день захисту дітей». Діти — це наше майбутнє, сенс життя і щастя.
В Чернятинському коледжі Вінницького національного аграрного університету з ініціативи директора Віталія Кучерявого був організований фото-колаж: фото працівників з своїми дітьми, онуками та кураторів з студентськими групами.
Нехай наші діти та онуки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим. А сьогодні, в День захисту дітей, кожен зробить життя маленьких мешканців нашої планети кращим і безпечнішим!
Дотримуючись карантинних заходів, у рамках дистанційного навчально-виховного процесу, куратори другого курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» – Марія Шульган і Надія Волкотруб Чернятинського коледжу Вінницького національного аграрного університету провели захід на тему: «Наш студентський спогад …». Навчаючись на відстані, студентський колектив коледжу бере активну участь у всіх дистанційних заходах, що проходять в Чернятинському коледжі ВНАУ. Тож, любі наші діти!
Бажаємо Вам ясного, теплого сонечка над Вашими головами та щасливих посмішок на Ваших обличчях.
Нехай у кожному з Вас, в житті, засяє найяскравіша зірка!